Loader
Loader
PL PL PL PL

Ośrodek

Położenie

Położenie

Ośrodek Wypoczynkowy Fabryki Firanek "WISAN" S.A. w Skopaniu malowniczo położony w otoczeniu gór
i lasów w Bystrem w Bieszczadach znajduje się na terenie Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego pomiędzy Baligrodem a Cisną. Wyjątkowo bujna i nienaruszona przez człowieka przyroda, charakterystyczna dla Bieszczad, zapiera dech w piersiach i pozostawia niezapomniane wrażenia. Czyste środowisko i wyjątkowy mikroklimat to kolejne nieodparte atuty tego miejsca. Małe odległości od gór, połonin i Jeziora Solińskiego umożliwiają uatrakcyjnienie wypoczynku, a mikroklimat pozwala lepiej wypocząć
i ma wpływ na poprawę zdrowia. Można odnaleźć tu ciszę, spokój, posłuchać szumu drzew i śpiewu ptaków i naprawdę dobrze odpocząć. Każdy, kto do nas choć raz przyjedzie na zawsze pozostanie pod urokiem tego miejsca.

Ośrodek

Ośrodek

Na terenie naszego ośrodka znajduje się 12 komfortowych drewnianych domków, a także budynek hotelowy
z 9 pokojami. Do dyspozycji naszych Gości pozostaje: stołówka, barek, odkryty basen, boisko do siatkówki
i koszykówki, dymna chata, grill i barek letni, plac zabaw dla dzieci, sala gier, wypożyczalnia rowerów, parking oraz sala konferencyjna.
 Na terenie ośrodka  (w wyznaczonych miejscach) dostęp do internetu Wi-Fi. 

Powierzchnia naszego ośrodka zajmuje  ok. 2 ha w większości zalesionego terenu. Całość jest ogrodzona i oświetlona. Jednorazowo możemy gościć ok. 80 osób.

Produkty Fabryki Firanek Wisan

Produkty Fabryki Firanek Wisan

Dla naszych Gości mamy dodatkową, nietypowa ofertę: możliwość zakupu wyrobów naszej spółki, tj. Fabryki Firanek Wisan S.A. w Skopaniu,
w postaci firanek odpasowanych
i konfekcjonowanych, galanterii stołowej: obrusy, bieżniki, serwetki z dzianin i tkanin, zasłonek, po cenach fabrycznych. Ofertą tą objęte są wyroby białe, barwione i ręcznie malowane. 

Zupełnie nietypową ofertę stanowią produkowane przez naszą firmę obrazy tkane: Kobieta, Ulica, Zamek. 

Tak więc Miły Gościu, wyjeżdżając od nas po wypoczynku możesz zabrać ze sobą wspomnienie o nim w postaci zakupionych "drobiazgów".  Może nie tylko wspomnienie dobrego wypoczynku, ale i te "drobiazgi" zainspirują Cię do ponownego odwiedzenia naszego pięknego zakątka w Bieszczadach - naszego ośrodka. Serdecznie zapraszamy!

Baligród

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY

W BYSTREM

+48 13 468 44 05

osrodek@wisan.pl

Boże Narodzenie i Sylwester w Bieszczadach

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w zakładce Promocje

zobacz więcej
20.09.2019
Jesień w Bieszczadach
Zapraszamy do odwiedzenia naszego Ośrodka w okresie jesiennym. Piesze wedrówki, zbieranie grzybów, nasłuchiwanie przyro...
Wisan - Sklep on-lineSklep on-line Wisan - Katalog firanKatalog firan