Entry-header image

Baza noclegowa

Zapraszamy Państwa do spędzenia czasu w komfortowych pokojach hotelowych w budynku głównym bądź w chatkach góralskich. W budynku hotelowym – oprócz recepcji czynnej całą dobę – znajdziecie Państwo stołówkę serwującą codziennie świeżo przygotowane domowe posiłki, barek, salę gier, „kącik internetowy”, salę konferencyjną. Tutaj znajdziecie Państwo także wypożyczalnię rowerów, sprzętów sportowych i gier. Recepcja prowadzi sprzedaż firanek a także innych artykułów.

Chatki góralskie

Do dyspozycji naszych Gości pozostaje 13 drewnianych 4, 5, 6 i 7 osobowych chatek z dwoma lub trzema sypialniami dwuosobowymi, z łazienką z pełnym węzłem sanitarnym (WC, prysznic, umywalka), telewizją naziemną, telefonem, lodówką, czajnikiem elektrycznym i podstawowymi nakryciami stołowymi. Chatki są centralnie ogrzewane i czynne są przez cały rok. Na parterze każdej z nich znajduje się salon z kominkiem oraz łazienka. Drewniane schodki prowadzą na poddasze, gdzie znajdziemy dwie dwuosobowe sypialnie oraz balkon z romantycznym widokiem.

Pokoje hotelowe

W budynku hotelowym posiadamy komfortowe pokoje 2 i 3 -osobowe oraz pokój „studio” 4 osobowy – łącznie 24 miejsca. W każdym z nich znajduje się łazienka z pełnym węzłem sanitarnym (WC, prysznic, umywalka), telewizja naziemna, telefon, lodówka, czajnik elektryczny i podstawowe nakrycia stołowe. Pokoje są przytulne i eleganckie. Ponadto kuchnia swojska, bilard i sala gier są w tym samym budynku, co zwłaszcza przy złej pogodzie jest bardzo wygodne.