Entry-header image

O nas

Ośrodek Wypoczynkowy Fabryki Firanek „WISAN” S.A. w Skopaniu

WYJĄTKOWY MIKROKLIMAT

Położenie ośrodka

Malowniczo położony ośrodek w otoczeniu gór
i lasów w Bystrem w Bieszczadach znajduje się na terenie Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego pomiędzy Baligrodem, a Cisną. Wyjątkowo bujna i nienaruszona przez człowieka przyroda, charakterystyczna dla Bieszczad, zapiera dech w piersiach i pozostawia niezapomniane wrażenia. Czyste środowisko i wyjątkowy mikroklimat, to kolejne nieodparte atuty tego miejsca. Małe odległości od gór, połonin i Jeziora Solińskiego umożliwiają uatrakcyjnienie wypoczynku, a mikroklimat pozwala lepiej wypocząć i ma wpływ na poprawę zdrowia. Można odnaleźć tu ciszę, spokój, posłuchać szumu drzew i śpiewu ptaków i naprawdę dobrze odpocząć. Każdy kto do nas choć raz przyjedzie na zawsze pozostanie pod urokiem tego miejsca.

KOMFORTOWY I ATRAKCYJNY

Ośrodek Wisan

Na terenie naszego ośrodka znajduje się 13 komfortowych drewnianych domków, a także budynek hotelowy z 9 pokojami. Do dyspozycji naszych Gości pozostaje: stołówka, barek, odkryty basen, boisko do siatkówki
i koszykówki, dymna chata, grill i barek letni, plac zabaw dla dzieci, sala gier, wypożyczalnia rowerów, parking oraz sala konferencyjna.
 Na terenie ośrodka  (w wyznaczonych miejscach) dostęp do internetu Wi-Fi. 

Powierzchnia naszego ośrodka zajmuje  ok. 2 ha w większości zalesionego terenu. Całość jest ogrodzona i oświetlona. Jednorazowo możemy gościć ok. 80 osób.

WYSOKIEJ JAKOŚCI

Produkty Fabryki Firanek Wisan

Dla naszych Gości mamy dodatkową, nietypowa ofertę: możliwość zakupu wyrobów naszej spółki, tj. Fabryki Firanek Wisan S.A. w Skopaniu.

Tak więc Miły Gościu, wyjeżdżając od nas po wypoczynku możesz zabrać ze sobą wspomnienie o nim w postaci zakupionych „drobiazgów”.  Może nie tylko wspomnienie dobrego wypoczynku, ale i te „drobiazgi” zainspirują Cię do ponownego odwiedzenia naszego pięknego zakątka w Bieszczadach – naszego ośrodka. Serdecznie zapraszamy!