Entry-header image

Atrakcje

Oferujemy Państwu wiele atrakcji, które urozmaicą wypoczynek w naszym ośrodku. Każdy z naszych gości znajdzie w naszych propozycjach coś dla siebie.

Serdecznie polecamy rower jako ekologiczny, prozdrowotny środek transportu, a turystom jako ciekawy sposób zwiedzania Bieszczad.  Na szczególną uwagę zasługuje nasza okolica wzdłuż potoku rabiańskiego gdzie można zobaczyć sztolnię fredrowską, kamieniołom, rezerwat „gołoborze” , „jezioro Bobrowe” oraz skosztować leczniczej wody ze źródła arsenowego.

Wybierając rower można odkrywać nieznane miejsca do których nie sposób w tak łatwy sposób dostać się samochodem. W dowolnej chwili można zatrzymać się i odpocząć.

Jazda rowerem po Górach daje sposobność do zażycia dużej ilości tlenu. Ponadto organizm rowerzysty wydziela duże ilości endorfin, zwanych hormonem szczęścia. Działanie endorfin wywołuje zniesienie bólu, uczucie przyjemności i dobrego nastroju.
Poruszanie się rowerem zmusza układ krążenia do wydajniejszej pracy, przeciwdziała nadciśnieniu i zapobiega chorobom serca.

Wszystkim przebywającym w nasze okolicy, a nieposiadającym przy sobie jednośladu proponujemy wypożyczalnię.