Loader
Loader
PL PL PL PL

Atrakcje

Atrakcje w ośrodku i okolicy

Atrakcje w ośrodku i okolicy

Oferujemy Państwu wiele atrakcji, które urozmaicą wypoczynek w naszym ośrodku. Każdy z naszych gości znajdzie w naszych propozycjach coś dla siebie.

 

Serdecznie polecamy rower jako ekologiczny, prozdrowotny środek transportu, a turystom jako ciekawy sposób zwiedzania Bieszczad.  Na szczególną uwagę zasługuje nasza okolica wzdłuż potoku rabiańskiego gdzie można zobaczyć sztolnię fredrowską, kamieniołom, rezerwat „gołoborze” , „jezioro Bobrowe” oraz skosztować leczniczej wody ze źródła arsenowego.

Wybierając rower można odkrywać nieznane miejsca do których nie sposób w tak łatwy sposób dostać się samochodem. W dowolnej chwili można zatrzymać się i odpocząć.

Jazda rowerem po Górach daje sposobność do zażycia dużej ilości tlenu. Ponadto organizm rowerzysty wydziela duże ilości endorfin, zwanych hormonem szczęścia. Działanie endorfin wywołuje zniesienie bólu, uczucie przyjemności i dobrego nastroju.
Poruszanie się rowerem zmusza układ krążenia do wydajniejszej pracy, przeciwdziała nadciśnieniu i zapobiega chorobom serca.

Wszystkim przebywającym w nasze okolicy, a nieposiadającym przy sobie jednośladu proponujemy wypożyczalnię.

 

Basen odkryty

Basen odkryty

W okresie letnim nasi Goście mogą korzystać  nieodpłatnie i bez ograniczeń z odkrytego basenu. Kąpiel w upalny dzień w otoczeniu gór i lasów to  z pewnością ogromna przyjemność.

Plac zabaw

Plac zabaw

Dla naszych najmniejszych Gości przygotowaliśmy plac zabaw. Zabawa na świeżym powietrzu poprawi dzieciom nastrój, a dorosłym pozwoli odpocząć. Jego położenie ułatwia obserwację pociech.

Sala gier

Sala gier

W budynku hotelowym do dyspozycji naszych Gości sala gier: bilard, cymbergaj, tenis stołowy.

Chata dymna

Chata dymna

Zadaszone miejsce do organizacji ognisk i imprez w każdą pogodę. W pochmurne lub deszczowe wieczory trzaskające iskierki dużego paleniska umiejscowionego pośrodku wiaty grillowej rozgrzeją, poprawią nastrój  i zachęcą do grillowania czegoś smacznego

Barek letni

Barek letni

W każdy letni dzień, a szczególnie  w gorące dni zapraszamy do spędzenia czasu w barku letnim. Tu możecie Państwo zakupić napoje chłodzące, słodycze, a wieczorkiem pogrillować oferowane w barku produkty.

Wyciąg narciarski - "Dzidowa"

Wyciąg narciarski - "Dzidowa"

W pobliżu naszego ośrodka znajduje się wyciąg narciarski "Dzidowa" - bez wątpienia najlepsza trasa zjazdowa w Bieszczadach (jako jedyna posiada homologację FIS). 920 m. zjazdu i zróżnicowany poziom trudności to kolejne atuty tego wyciągu.

Sporty ekstremalne

Sporty ekstremalne

Przy współpracy z Bieszczadzką Grupą Sportów Ekstremalnych proponujemy Państwu: quady, skutery, paintball, strzelectwo, zajęcia linowe.

 

A ponadto: Loty paralotnią, Loty szybowcem. Loty samolotem nad Jeziorem Solińskim. Wędkarstwo górskie oraz nad Zalewem Solińskim, Grzybobranie (Bieszczady to jedno z niewielu miejsc w Polsce zbioru rydza), Przejażdżki bryczką, Zimą kuligi i sannę zaprzęgami konnymi, Jazdę konną, Grillowanie, Ogniska, Wycieczki po Bieszczadach.

Kulig

Kulig

Zapraszamy serdecznie na przejaźdzki saniami lub wozami w Dolinę Rabego.

 

Kulig zakończony ogniskiem z poczęstunkiem. Przy większej ilości osób możliwość zamówienia muzyka.

 

 

 

Baligród

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY

W BYSTREM

+48 13 468 44 05

osrodek@wisan.pl

Zapraszamy na złotą, polską jesień do naszego Ośrodka

Zachęcamy do rezerwacji miejsc w naszym ośrodku w sezonie jesiennym.Atrakcyjne ceny. Więcej informacji pod nr. 13 468 44 05

zobacz więcej
07.08.2020
Bon Turystyczny
Pragniemy Państwa poinformować o tym, że uczestniczymy w programie rządowym "Bon Turystyczny". Wszystkich serdecznie za...
Wisan - Sklep on-lineSklep on-line Wisan - Katalog firanKatalog firan